Играч на Левски се подигра със съдия - бил ял много лук
Футболистът на Левски Афонсо Фигейредо се направи жесток бъзик със съдията на последния мач на "сините" срещу Ботев. В петък "сините" се наложиха с 3:2 над "канарчетата". Португалецът започна като титуляр, а в един момент от мача се наложи да чуе лекция от главния рефер Стефан Апостолов.
Точно този момент бе запечатан от фотографите на стадиона, а на него се вижда как Афонсо прави недоволна гримаса пред лицето на съдията. Играчът на Левски не пропусна да се пошегува за сметка на рефера.
Той качи снимката в своя профил в Туитър и написа "Когато реферът е ял твърде много лук."
- Левски поздрави Станимир Стоилов за 59-ия му рожден ден
- Левски си изкара яда на водеща медия, отне им акредитациите
- Веласкес: Заслужавахме да победим
- Хьогмо: Левски ни затрудни, но ги спряхме
- Лудогорец прекърши Левски и е на полуфинал за Купата
- Отново няма ток на "Герена"
- Агентът на Майкон пристигна в София, започна преговори с Левски
- Босът на Ботев Пловдив: Наско Сираков граби от любимия си клуб
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]