Жорди Гомес: Последните години Левски не е печелил нищо и това може да е добър сезон
"Изиграхме добър първи мач, вкарахме два гола. Знаехме, че трябва да вкараме още днес. Направихме го и заслужено сме на финал. Просто се приближих до наказателното поле и ударих добре топката, а тя влезе във вратата. Много съм щастлив за това. Този мач е специален за всички в клуба, за феновете, за играчите. Разбира се, трябва да спечелим финала. Има две седмици до този мач. Ще мислим тепърва за Славия", заяви играчът на Левски Жорди Гомес, след като отборът му се класира на финал в турнира за Купата на страната.
"Мисля, че последните години клубът не е печелил нищо. Изглежда, че това може да бъде добър сезон за нас. Дано да завършим сезона с Купа", добави още футболистът на "сините".
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола
- Левски си спомниха за европейския шампион Топето
- На "Герена" следят още играчи на Локо Пловдив
- Никой не иска Марин Петков, той остава в Левски
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]