Ранилият полицайка по време на Вечното дерби се призна за виновен
Момчето, което хвърли бомбичка и рани полицайка по време на Вечното дерби се е признало за виновен. По данни на Futbol Tv става дума за привърженик на Левски, който живее в столичния квартал "Левски Г".
Вчера е имало засилено присъствие на полиция в неговия ход, а малко след това органите на реда са извели арестанта. По данни на очевидци, хулиганът живеел в разхвърлено и не добре поддържано жилище, но до този момент дори не е давал признаци, че е футболен фен.
Тепърва предстои развръзка по тема.
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас
- Играч на Левски ще бъде опериран преди старта на сезона
- Левски ще прави и трети отбор
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона
- Левски привлече мароканския национал Мехди Мубарик
- Левски привлече португалския халф Сержиньо с договор до 2029 година
- Левски финализира скъп трансфер на португалския халф Сержиньо
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]