Лудогорец се хвалят с реализирани рекордни продажби на спортна екипировка
Лудогорец реализира рекордни продажби на спортна екипировка през изминалия уикенд, пишат разградчани на официалната си страница.
В събота и неделя привържениците на "зелените“ в Разград и региона имаха възможност да си закупят фланелки, шорти и анцузи, каквито носят любимците им от първия отбор. Опашката от фенове на Лудогорец се оформи пред фен магазина на клубната база от ранни зори в събота и неделя. Всички артикули бяха продадени само за четири часа през двата дни.
- Домусчиеви сред най-богатите в света: състоянието им достигна 5.8 млрд. долара
- Лудогорец прави футболен празник: два мача в един ден с един билет
- Хьогмо: Титлата минава през постоянство
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Лудогорец без проблеми срещу Монтана: „Орлите“ решиха всичко още до почивката
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Играч на Лудогорец създаде своя академия в Гана
- Лудогорец удари на камък с трансферна цел
290
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]