Фенове на Ботев Пловдив с призив за протеста: Доведете бащите и дядовците си!
Клубът на привържениците на Ботев Пловдив отправи пореден призив към “жълто-черната" общественост да излезе на улицата, за да защити позицията си относно “Колежа". Бултрасите организират протест, който ще се състои на един от най-големите християнски празници Разпети петък.
Ето какво гласи съобщението от привържениците на “канарчетата":
"Скъпи Ботевисти, припомняме Ви, че на 06.04 (петък) има насрочен протест пред ст. "Христо Ботев“. Началният час е 10:30, а искането е само едно - ПОДНОВЯВАНЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО НА КОЛЕЖА. Независимо как и независимо от кого, Ботев трябва да се завърне там, където принадлежи.
Време е да отстоим нашата крепост и можем да го направим само с присъствието си. Доведете бащите и дядовците си, които са ви завели на стадиона, доведете децата си, които искате да възпитате именно там в жълто-черните дух и традиции. (Искаме отново да уточним, че след края на събитието, ще подкрепим момчетата в домакинството ни срещу Левски и противно на изтеклата информация, шествие до Коматево няма да се състои, така че елате с личен транспорт)
КОЛЕЖА ЗОВЕ!“
- Ботев Пловдив ще отпътува в събота за Анталия
- Ботев Пловдив започна с победа в контролите
- Илиян Филипов: Око-Флекс е футболист на Ботев Пловдив
- Илиян Филипов за Левски: Дали правилата важат за всички?
- Георги Николов: Сам си платих операцията в Ботев Пловдив
- Левски наистина привлече Око-Флекс, от Ботев Пловдив са бесни
- Ботев Пловдив с първо зимно попълнение
- Веласкес отказа да коментира ситуацията с Око-Флекс
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]