От утре пускат в продажба билетите за следващите два мача на Ботев Пловдив
От Ботев Пловдив пускат в предварителна продажба билетите за предстоящите два домакински мача на отбора. В тях “жълто-черните" посрещат Левски в двубой за първенство на 6 април (петък) от 14:30 ч., а четири дни по-късно - на 10 април (вторник) от 19:00 ч. е първият полуфинал в турнира за Купата на България срещу Славия.
Билетите и за двата мача ще се продават от понеделник (2 април) в клубния фен - магазин на цени от 10 лв. за Централна трибуна и 8 лв. за Трибуна Юг.
Работното време на магазина в Коматево до 10 април ще бъде следното:
2 - 5 април: 10:00 - 18:00 ч.
6 април: 10:00 - 17:00 ч.
7, 8 и 9 април: Почивни дни
10 април: 14:00 - 21:00 ч.
- Ботев (Пловдив) надви Спартак (Варна), 18-годишният Самуил Цонов донесе успеха
- ФИФА отсъди в полза на Ботев Пловдив, три клуба дължат над 145 000 евро
- Ботев Пловдив обвърза с дългосрочен договор талант от своята школа
- Ботев Пловдив се подсили с нигериец
- Ботев Пловдив надделя над Арда
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Ботев Пловдив привлече Асен Чандъров с 2-годишен договор
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]