Ръководството на ЦСКА с изявление за наказанието на Каранга


Ръководството на ЦСКА, чрез официалния сайт на клуба, излезе с позиция по повод наказанието на Фернандо Каранга. Ето какво пишат червените:
"Армейци, за пореден път ставаме свидетели на безпрецедентно решение във вреда на нашия клуб. Фернандо Каранга беше наказан заради начина, по който се радва след отбелязан гол. Подобни жестове сме виждали и на други стадиони по света, но там никой не се е почувствал обиден или застрашен от това, за разлика от България.
Кой и как разчете мислите на Каранга и се обиди от тях - не става ясно, но Фернандо няма да играе в следващия мач и ще трябва да плати много сериозна глоба. Изумени сме как нито една комисия на БФС не се сезира за действията на футболиста от Лудогорец Сисиньо в мача с Берое, а за състезател на ЦСКА се действа светкавично.
Наясно сме, че ЦСКА вече е фактор в българското първенство и очевидно някой се притеснява от това. Разбираме и страховете на ръководителите на другите отбори, че ЦСКА може да стане шампион.
ИМА ЗАЩО ДА СЕ СТРАХУВАТЕ!
Ние няма да оставим нещата така и ще вземем всички законови мерки да спрем терора върху нашия клуб.
Ние сме ЦСКА и ще се борим докрай.
От ръководството
- ЦСКА с пето ново попълнение
- ЦСКА обяви съперниците си за контролите по време на лагера в Словения
- Славия привлича бивш халф на ЦСКА
- Чужденец ще е треньор на вратарите в ЦСКА – София
- Гърци се интересуват от голмайстора на ЦСКА – София?
- Андрей Йорданов и Ники Минков пред трансфер в ЦСКА
- Предстои ли чистка в ЦСКА?
- Илиан Илиев коментира скандала с Иван Дюлгеров