Преместиха и мачовете за Купата на България
Спортно-техническата комисия към БФС взе решение да премести полуфиналните сблъсъци от турнира за Купата на България.
По първоначална програма на 13 март трябваше да се изиграе първия мач между Ботев Пловдив и Славия, а ден по-късно да се срещнат ЦСКА и Левски. От съобщението, поместено в сайта на БФС, става ясно, че тези срещи са отложени за 10 и 11 април, а реваншите са пренасрочени за 24 и 25 април.
Така снегът, който отложи един кръг на Първа лига, осуети възможността футболните фенове да гледат два мача ЦСКА - Левски в рамките на четири дни.
- ЦСКА превзе дома на ЦСКА 1948 и излезе втори
- ЦСКА 1948 привлече боливийски национал
- Лапеня, Турицов и Илиан Илиев напускат ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с победа от Бистрица
- Десподов претърпя операция
- Интересни имена в трансферния списък на ЦСКА
- В Бистрица няма да има фенове на ЦСКА в домакинския сектор
- Стоичков със силни думи за празника на ЦСКА
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]