Черно море приключи контролите с победа
Отборът на Черно море победи с 2:0 Поморие в последната си контрола от зимната подготовка. Мариян Огнянов бе точен в 29-ата минута, давайки аванс на "моряците".
В 43-ата Ахмед Ахмедов от Поморие удари греда. 77-ата минута Емил Янчев открадна топката в половината на Поморие и с прецизен пас в коридор изведе Румен Касабов очи в очи с вратаря на гостите. Младият талант елегантно копна стража, но бранител успя да изчисти кълбото почти от голлинията.
80-ата минута Черно море поведе в резултата с 2:0. Мартин Минчев бе изведен на добра позиция и реализира. 85-ата минута Марек Кузма изведе зад гърба на отбраната Лъчезар Йорданов, който прехвърли стража на Поморие, но топката премина на сантиметри от страничната греда.
- Илиан Илиев разкри кои са новите и кои си тръгват от Черно море
- Черно море започна подготовка за втория полусезон
- Партизан Белград загуби делото срещу бивш футболист на Черно море
- Илиан Илиев: Играчите ни не искат да си ходят, защото Варна е хубав град
- Арда изхвърли Черно море от турнира за Купата
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]