Доскорошен играч на ЦСКА подписа с еквадорски отбор
Доскорошният футболист на ЦСКА Кевин Меркадо ще продължи своята кариера в родината си. Еквадорецът официално подписа с Универсидад Католика. Крилото можеше да остане в България, но ЦСКА не пожела да го задържи за постоянно и двете страни се разделиха в края на миналата календарна година. Меркадо вече се включи в подготовката на Универсидад Католика за новия сезон, който започва след два дни.
Меркадо рядко получаваше шанс като титуляр от Стамен Белчев. Все пак футболистът ще бъде запомнен от феновете на "армейците" като автор на победното попадение в Разград в шампионатен мач срещу Лудогорец.
- Вратарят на ЦСКА: Не сме доволни от последния мач с Левски, искахме да ги бием
- Ето кой ще е съдия на първия полуфинал между Лудогорец и ЦСКА
- Пастор от ЦСКА: Победа в дербито променя всичко за миг
- Откриването на "Българска армия" е планирано за края на септември
- Лудогорец ще вземе първия мач с ЦСКА за Купата
- Днес пускат билетите за Вечното дерби
- ЦСКА ще остави Борносузов, Стойчев и Санянг във Враца
- ЦСКА поздрави единствения български футболист, искан от Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]