ЦСКА победи Локо Пловдив, бой между феновете за малко да провали мача (видео)

ЦСКА спечели с минималното 1:0 гостуването си на Локомотив Пловдив в мач от 17-ия кръг на Първа лига. "Армейците" бяха по-добрият отбор и можеха да се поздравят и с по-убедителна победа, докато пловдивчани не направиха нищо смислено в предни позиции.

Иначе мачът ще се запомни повече с неприятните сцени, които се разиграха малко преди почивката. По последна информация - феновете на домакините и такива на руския Спартак Москва са провокирали тези на ЦСКА, а част от привържениците на "армейците" нахлуха на терена и потърсиха саморазправа. В крайна сметка полицията се намеси, а мачът бе прекратен за 20-тина минути.

Все пак единственото попадение вкара Кирил Десподов, който се разписа в 35-ата минута от фаул. През втората част пък реферът не зачете втори гол на ЦСКА. Лое прати топката във вратата, като при повторението не стана ясно каква е причината за това съдийско решение. В крайна сметка столичани спечелиха три точки и продължават гонитбата с лидера Лудогорец.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА