ЦСКА-София с позиция относно решение на Столична община
ЦСКА-София излезе с позиция относно решението за забрана на свободен достъп на МПС до стадион "Българска армия". Ако някой иска да спре около стадиона, ще трябва да плаща на "Зелени системи" месечна такса в размер на 30 лева.
"Армейци,
Уведомяваме ви, че считано от 02.08.2017 година, Дирекция "Зелена система" към Столична община ограничава достъпа на МПС до стадион "Българска армия". Това важи и за дните, в които на него се провеждат футболни мачове. Автомобили и всякакви превозни средства на официални и длъжностни лица от БФС, включително гостуващ отбор, делегати, съдии, журналисти и гости няма да бъдат допускани в близост до съоръжението.
Осъзнаваме, че по този начин всички, ангажирани с провеждането на срещите на отбора, ще бъдат максимално възпрепятствани да извършват служебните си задължения, но като съвестни и изрядни данъкоплатци, сме длъжни да спазваме наредбите на страната.
Всеки, който иска да дойде на стадиона с МПС, е длъжен да заплати месечна такса в размер на 30 лева в офиса на Дирекция "Зелена система", срещу което ще получи съответния пропуск.
Извиняваме се предварително на стотиците засегнати от това неудобство лица, но на този етап ние като клуб няма как да променим нещата, въпреки усилените ни опити в последните няколко дни. Също така ви информираме, че всички служители на ЦСКА, отбор, спортно-технически щаб и персонал занапред ще идват пеша на работа", се казва в съобщение на ЦСКА - София.
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]