Ибрахимович: Два пъти бях близо до трансфер в Англия
Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович заяви, че той е можел да дойде в Англия и по-рано, а също така се изказа по отношение на мениджъра на "червените дяволи" Жозе Моуриньо.
"Два пъти бях близо до трансфер във Висшата лига: един път в Манчестър Сити и друг път в Арсенал. Но това не се случи и аз не заиграх във Висшата лига. Моуриньо е добър супермотиватор, супермозък. Той знае какво трябва да се направи, за да спечели. Много научих от него в Интер. Кой не иска Моуриньо да му е треньор?", зави Ибрахимович.
- Манчестър Юнайтед вярва, че ще задържи Брунo Фернандеш
- Карик: Активно участвам в планирането на следващия сезон на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед обяви летните си контроли – сблъсъци с Атлетико и ПСЖ
- Магуайър: Все още съм сред най-добрите и искам да играя на Мондиал 2026
- Ман Юнайтед ще затвори кръга с победа
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]