Ибрахимович си купи къща в Манчестър
Нападателят на ПСЖ Златан Ибрахимович си закупи дом в Манчестър. Тази информация публикува агенцията за недвижими имоти Proto Group Ltd. Както е известно, шведът напуска ПСЖ като свободен агент и се очаква да подпише с Манчестър Юнайтед.
Според френски източници, Златан има клауза лоялност в договора си с парижани, според която не бива да разгласява новото си работно място до 30 юни.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
221
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]