Туре иска да остане на Острова
Полузащитникът на Манчестър Сити Яя Туре, който след година може да стане свободен агент, планира да продължи кариерата си в английската Висша лига, съобщават британски източници. Според информацията, 33-годишният африканец, получаващ по 210 000 паунда на седмица, желае да остане на Острова, ако Хосеп Гуардиола реши да го постави за трансфер.
Засега не е известно, дали английски клуб се интересува от услугите на Туре, знае се само, че лидерът на "гражданите" има предложение от Интер, което обмисля.
По-рано стана ясно, че футболистът е отказал оферта от 30 милиона за четири години от китайски клуб.
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
- Тотнъм е близо до ново попълнение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]