ПСЖ се опитал да измъкне Моуриньо от ръцете на Юнайтед
Бившият мениджър на Челси Жозе Моуриньо е можел да оглави ПСЖ, а не Манчестър Юнайтед, съобщават британски източници. Както е известно, английският клуб се раздели с холандския специалист в понеделник вечер и се очаква днес да назначи Моуриньо за мениджър на отбора.
Според информацията, ПСЖ се е опитал да убеди Жозе да се присъедини към тях след края на сезона, но португалецът е отказал да направи това.
По-рано в пресата се появиха съобщения, че през януари Моуриньо е получил от Юнайтед 5 милиона паунда.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]