Лалана: Контузиите не са заради Клоп
Полузащитникът на Ливърпул Адам Лалана сподели мнение, че изобилието от травми не е свързано със стила на работа на мениджъра на отбора Юрген Клоп.
"Ливърпул смени мениджъра си в хода на сезона. Момчетата започват да се раздават когато се случи такова нещо, те искат да се докажат. Но не мисля, че травмите са свързани с тренировките. Напоследък имаше толкова много мачове, че между срещите се работи във възстановителен режим. Ето защо мисля, че травмите не са свързани с интензивността на тренировките", заяви Лалана.
- Ливърпул набеляза младо крило от Бундеслигата за наследник на Салах
- Ливърпул у дома ще се наложи над Фулъм
- Раздялата между Робъртсън и Ливърпул – спокойна и по взаимно съгласие
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]