Евертън ще откаже 70 милиона на Юнайтед за Лукаку
Евертън няма никакво намерение да се разделя с нападателя Ромелу Лукаку, независимо от размера на предложението. Както е известно, в петък The Sun излезе със сензационна информация, че Манчестър Юнайтед готви оферта в размер на 70 милиона евро за 22-годишния футболист. Според информацията, Ван Гаал е готов да похарчи тази голяма сума, за да засили конкуренцията между Уейн Рууни и Антони Марсиал в нападение.
Тази сутрин обаче става ясно, че Евертън ще отхвърли всяка една оферта за своя главен голмайстор, като стойността на предложението не играе никаква роля в ситуацията. Роберто Мартинес вижда в белгийския футболист важен елемент от своите планове и се предполага, че ще се повтори историята с Джон Стоунс от лятото, когато "карамелите" парираха всякакви опити на Челси да закупи играча.
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
- Феновете на Ман Юнайтед скочиха срещу клуба заради ограничения върху сезонните карти
- Юри Тилеманс: Майкъл Карик е страхотен треньор
- Сър Алекс отдаде почит на големия съперник Кевин Кийгън
- Манчестър Юнайтед се отказва от Алекс Скот и Карлос Балеба, насочва се към изненадваща звезда от Висшата лига
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Манчестър Юнайтед няма да се разделя с Амад Диало
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]