Шакири може да напусне Интер
Крилото на Интер Джердан Шакири може да напусне клуба през това лято, съобщава Sky Sport Italia. Според информацията, миланци са се замислили за евентуалната продажба на играча, за да вложат парите в друг футболист. Освен това, Интер едва ли ще попадне в евротурнирите, което ще предизвика желание в самия Шакири да си тръгне.
Както е известно, швейцарецът пристигна в италианския клуб под наем от Байерн с условието задължително да бъде закупен след края на сезона за 16 милиона евро.
- Капело: Бастони не може да се държи по този начин
- Елкан разговарял с Гравина за съдийството в мача Интер – Ювентус
- Милан също е разстроен от съдийството на Интер – Ювентус
- Гатузо взе решение за Бастони
- Бастони блокира фенове след обидите след дербито
- Червеният картон на Калулу може да доведе до голяма промяна на правилата
- Джанлука Роки коментира изгонването на Пиер Калулу
- Дел Пиеро: Бастони не биваше да пада по този начин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]