Юнайтед отново ще се опита да привлече Миранда
Централният защитник на Атлетико Мадрид Миранда продължава да се намира в сферата на интересите на Манчестър Юнайтед, твърди AS. Както е известно, "червените дяволи" се опитаха да привлекат 30-годишния бразилец още през миналото лято. Сега се съобщава, че англичаните ще се опитат да подпишат с играча след края на сезона.
Съобщава се, че агентът на Миранда поддържа контакт с Юнайтед.
През миналата година Атлетико поиска за Миранда 30 милиона евро, но с оглед на изтичащия през 2016 година договор на бразилеца, тази сума вероятно ще бъде намалена с около 5-6 милиона евро.
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]