ПСЖ готви интересна размяна
Заради основния вратар на националния отбор на Франция, ПСЖ е готов да се раздели с аржентинското си крило Езекиел Лавеци. Очаква се, че в най-скоро време в офиса на Тотнъм ще постъпи предложение за размяна на играчите. Впрочем, едва ли парижани ще успеят да подпишат с Лорис без да доплатят, тъй като действащият договор на бившия страж на Олимпик Лион изтича след четири години, докато Лавеци може да напусне още през следващото лято.
Съществено се различава и трансферната стойност на играчите - Лорис струва повече пари от аржентинеца, който ръководството на клуба възнамерява да продаде по препоръка на Лоран Блан.
- Почетино: Не е лесно да си треньор на отбор с Меси, Неймар и Мбапе
- Ланс разби ФК Париж с 5:0 и излезе начело в Лига 1
- Рен шокира ПСЖ
- Рен изненада ПСЖ
- Енрике говори преди мача с Рен
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Енрике: Всички мислят, че заради парите, играчите могат да се радват на живота
- Рен – ПСЖ: Шампионът ще превземе Бретан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]