Манчестър Сити може да привлече Диего Симеоне
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне попадна в полезрението на ръководството на Манчестър Сити, съобщават британски източници. Според информацията, английският клуб разглежда кандидатурата на 44-годишния аржентинец в случай на уволнение на Мануел Палегрини, под чието ръководство "гражданите" отпаднаха от двете национални купи и освен това изостават от Челси на седем точки във Висшата лига.
Съобщава се също така, че в случай на поражение на Сити в сблъсъка с Барселона от осминафиналите на Шампионска лига, бъдещето на Пелегрини на "Етихад" ще се окаже под голям въпрос.
По-рано се разбра, че ПСЖ е провел разговори със Симеоне.
- Омар Мармуш премина под наем от Манчестър Сити в Тотнъм
- Фабрицио Романо: Два клуба от ВЛ са в контакт относно привличането на звезда от Ман Сити
- Завършените трансфери в Европа за 26 август: всички официални сделки
- Нико Гонсалес: Нямам търпение да усетя атмосферата на „Сейнт Джеймс Парк“
- Нико Гонсалес премина от Манчестър Сити в Нюкасъл
- Съндърланд отправи официална оферта за наем на Джак Грилиш
- Айюб Буади: В Манчестър Сити най-важното е да печелиш
- Айюб Буади стана футболист на Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]