Ливърпул планира да получи Милнър през лятото
Полузащитникът на Манчестър Сити Джеймс Милнър, който след края на сезона може да стане свободен агент, попадна в сферата на интересите на Ливърпул, съобщава ESPN. Според източника на информацията, мърсисайдският клуб планира да се подсили с 29-годишния англичанин през лятото.
По данни на източника, Брендън Роджърс е готов да предостави на Милнър редовна игрова практика.
Отбелязва се също така, че за играча претендират Арсенал, Интер и Наполи. Напомняме, че Милнър все още не може да се договори със Сити за новия договор.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Салах влезе в историята на световните първенства на своя рожден ден
- Дарвин Нунес може сензационно да се завърне в Ливърпул
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Куанса: Напускането на Ливърпул беше най-доброто решение за кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]