Реал Сосиедад започна преговори за Кембъл
Полузащитникът на Арсенал Йоел Кембъл попадна в сферата на интересите на Реал Сосиедад. Както е известно, 22-годишният костариканец, който се представи добре на Мондиал 2014, продължава да не получава доверието на мениджъра на "артилеристите" Арсен Венгер и проведе само 4 мача за Арсенал.
Според източника на информацията, наставникът на баските Дейвид Мойс желае да подпише с нападателя през януари и вече е започнал преговори с лондонския клуб за трансфера на играча, който пък е получил уверенията на шотландеца, че ще получи достатъчно игрово време.
За Кембъл претендират още УБА и Кристъл Палас.
- Арсенал ще пречупи Байер
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Ролфес: Байер би се радвал да върне Кай Хаверц
- Джон Тери сравни 16-годишния талант на Арсенал с Лионел Меси
- Гуардиола не се предава: Битката за титлата още не е приключила
- Артета е възхитен от 16-годишния герой на Арсенал Макс Доуман
- Грандове от Висшата лига следят десния бек на Брентфорд Кайоде
- 16-годишният Макс Доуман влезе в историята на Висшата лига
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]