Пойет: Коледният график в Англия е безумие
Наставникът на Съндърланд, Гус Пойет заговори за натоварената програма на английските отбори в коледния период. Според него е срамно и позорно да се играе по два пъти на три дни, без играчите да получат почивка на практика, което се отнася дори до съставите с голяма дълбочина.
"Черните котки" се изправят срещу Астън Вила днес само 48 часа след загубата от Хъл Сити с 3:1. BBC цитира Пойет по темата:
"Зная, че мачовете на "боксинг дей" са традиция и приемам това, но мисля, че трябва да се проконтролира по някакъв начин. След този ден, да играем на 28-ми е позор. Не би трябвало да се играе толкова скоро, просто не трябва."
Съндърланд спечели само 2 от последните си 11 мача и се намира на 14-та позиция в класирането, само на точка под Вила.
- Резервата Шешко донесе победата на Ман Юнайтед срещу Евертън
- Реднап: Арсенал и Тотнъм са от различни лиги
- Слот: Губехме всяка топка през първото полувреме
- Арсенал следи Иван Фреснеда
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
- Ман Юнайтед е единствен без загуба във ВЛ през 2026 година
- Към по-спокойни води
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]