Юнайтед, Арсенал и Пуул могат да се скарат за Кабай
Полузащитникът на Пари Сен Жермен Йохан Кабай може да се завърне във Висшата лига на Англия, съобщава британската преса. Причините за намеренията на 28-годишния французин са свързани с това, че той все още не успява да се утвърди в състава на парижани.
Интерес към Кабай проявява Манчестър Юнайтед. По-рано се съобщаваше, че Арсенал и Ливърпул са готови да върнат Йохан на Острова и не е изключено три клуба да влязат в битка за подписа на Кабай.
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
- Хавиер Тебас с остра атака срещу ПСЖ за влиянието му във френския футбол
- Манчестър Юнайтед готви удар за Луис Енрике през лятото
- Ланс отказа да отложи мача с ПСЖ въпреки молбата на парижани
- Почетино: Можехме да изградим отбор около Мбапе, Неймар и Меси
- Арсенал следи Кварацхелия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]