Челси се интересува от нападател на ЦСКА Москва
Нападателят на ЦСКА Москва Сейду Думбия може да продължи кариерата си на Острова. Според информация на Daily Star, Челси проявява интерес към ивоарийския национал, като "сините" са готови да предложат за 26-годишния нападател 15 млн. паунда. Лондончани не са единствените, които се интересуват от играча. По-рано се появи информация, че Ливърпул също проявява внимание към Думбия.
Думбия премина в ЦСКА от швейцарския Йънг Бойс през 2010 г. Интересът към него е свързан с отличното му представяне в Шампионска лига, където вкара четирите гола във вратата на Манчестър Сити в мачовете между двата тима. Срещата в Москва завърши при 2:2, а тази на Острова бе спечелена с 2:1 от руснаците.
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал няма да позволи на Челси обрат за купата
- Росеньор: Нашият отбор има дух
- Росеньор: Тактиката излетя през прозореца
- Челси победи Уест Хем, заличавайки пасив от два гола (видео)
- Милан преговаря с Челси за трансфер на защитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]