Юнайтед съгласува условията на договора с Фалкао
Ръководството на Манчестър Юнайтед съгласува условията на договора с колумбийския нападател Радамел Фалкао. Както е известно, футболистът премина в клуба от "Олд Трафорд" на 1 септември. За годишния наем на играча "червените дяволи" ще заплатят 12 милиона паунда. По данни на източника, през юни Юнайтед ще подпише с Фалкао пълноценен договор за 44 милиона паунда. Футболистът ще получава на седмица по 240 000 паунда. Не се уточнява срок на действие на контракта.
Фалкао играе за националния отбор на Колумбия от 2007 година, отбелязвайки 20 гола в 50 мача за тима на родината си. От началото на този сезон Радамел записа участие в пет срещи, в които се отчете с едно попадение.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]