Юнайтед може да размени Мата с Миранда
Манчестър Юнайтед е заинтересован от размяна на атакуващия полузащитник Хуан Мата с централния защитник на Атлетико Мадрид Хуан Миранда. Както е известно от съобщения в британския печат, през зимата "червените дяволи" ще се опитат да подпишат с поне един централен бранител от световна класа. Освен името на Матс Хумелс от Борусия Дортмунд, сега се споменава и това на Миранда.
Както е известно, Хуан имаше предложения от Челси през лятото, но реши да остане в испанската столица. Подходяща оферта към бранителя би трябвало да го изкуши и той да промени мнението си, а струващият 37 милиона паунда Мата би трябвало да направи Атлетико по-разговорлив по време на преговорите.
- Брунo разкри, как жена му го е разубедила за Саудитска Арабия
- Де Лигт се завърна на терена, започна леки тренировки
- ФА отхвърли жалбата на Ман Юнайтед за наказанието на Мартинес
- Шешко: Брунo заслужава наградата за играч на сезона
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
- Ман Юнайтед няма да даде шанс на Брентфорд
- Погба: Фернандеш би бил фаворит за „Златната топка“ в Сити
- Ман Юнайтед готви оферта за бразилския талант Консейсао
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]