Бърнли и Юнайтед не си вкараха (видео)
Манчестър Юнайтед и Бърнли изиграха скучна среща в ранния двубой от третия кръг на английската Висша лига. В завършилия при 0:0 мач днес видяхме дебют на Анхел Ди Мария за "червените дяволи", а аржентинецът се отличи с няколко създадени ситуации пред вратата на опонента, пропиляни от Робин ван Перси.
Първата ситуация в мача бе пред домакините. От едно статично положение в 4-ата минута Джоунс нацели горната греда на замръзналия Де Хеа. След тази ситуация Юнайтед овладя топката, но не достигаше до наказателното поле на домакините. В една спорна ситуация в наказателното поле Ашли Йънг бе избутан с ръка, но това не бе отсъдено като нарушение в полза на гостите.
През втората част Юнайтед отново владееше повече топката, но ударите липсваха. След смяната на Ди Мария и Ван Перси с Уелбек и Андерсон, скоростта в действията на "червените дяволи" се повиши, и Уейн Рууни започна по-често да играе с топката в наказателното поле. Така при един корнер той бе близо до гол с глава. В 87-ата минута нова претенция на Йънг за дузпа не бе уважена, когато след удар от далеч топката бе спряна в наказателното поле от ръката на Барнс. Така и до края не се стигна до попадение.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
Иначе, скучен мач...