Ди Мария: Напуснах Реал не по свое желание
Новото попълнение на Манчестър Юнайтед Анхел Ди Мария се обърна към феновете на Реал Мадрид след прехода си в английския клуб. Както е известно, тази вечер "червените дяволи" обявиха за трансфера на аржентинския национал, който подписа петгодишен договор с клуба от "Олд Трафорд".
"Моят цикъл в Реал отиде към своя край. През всичките тези години аз с гордост носех фланелката на Реал. За съжаление, сега си отивам, давайки да се разбере, че това не стана по мое желание. Както всеки трудещ се човек, аз също искам да прогресирам. След спечелването на 10-та европейска титла, аз се отправих на Световното, очаквайки действия от клуба. Много неща се казаха, много от тях са лъжи. В клуба се опитаха д представят нещата сякаш аз искам да си тръгна, но на практика това не е така. Аз не съм такъв. Искам само справедливост", заяви Ди Мария.
"Ценя много неща и много от тях нямат никакво отношение към моята заплата. Надявам се да ги намеря в Манчестър Юнайтед - един от най-големите клубове в света, заедно с който се надявам да творим история. Имах щастието да нося фланелката на Реал заедно с фантастични футболисти. Искам да се извиня за своите грешки на терена и зад неговите предели. Никого не съм искал да обиждам. Във всеки мач моята фланелка се пропиваше от пот толкова силно, сякаш бе последната среща", завършва аржентинецът.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
но ще си ядат ушите за тая продажба.Не е достатъчно фотогеничен за Реал -друго си е Хамес.
Ди Мария: Напуснах Реал Мадрид само заради Юнайтед
26-08-2014 | 23:40
Ди Мария: Напуснах Реал не по свое желание
Тия хора само като идат в Манчо ли почват да говорят назад-напред или и при другите клубове е така?