Роджърс: Скоро ще бъдем шампиони
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс е на мнение, че в скоро време отборът ще спечели Висшата лига на Англия. Североирландският специалист е убеден, че през миналия сезон, когато Ливърпул едва на финала изпусна титлата, не е единичен случай. Роджърс е пълен с увереност, че мърсисайдци съвсем скоро ще постигнат своето.
"Тук няма депресия, нито съжаление. Не съм лежал цяло лято на плажа, плачейки и страдайки за това, че изпуснахме титлата. Тук има само възхищение и вътрешна вяра, че този път отново ще се преборим за титлата. През миналия сезон доказахме, че сме в състояние да издържим на натиска в шампионската гонка. Знам, някои хора ще ни припомнят срещите с Челси и Кристъл Палас, но вместо това, аз ще ги посъветвам да погледнат последните ни 14 двубоя", заяви Роджърс.
"12 победи, едно равенство и една загуба. С такива резултати обикновено се печели титла. Поради това знам, че сме способни да издържим на натиска. Това, което ни липсваше е малко късмет, който е необходим през целия път. Просто не успяхме да пробием, когато се искаше да го направим, но съм убеден, че ще се върнем и ще се борим за титлата. В момента Ливърпул е едно изумително място", каза още наставникът на "червените".
"През миналия сезон извършихме огромна крачка напред и сега трябва да вярваме, че сме способни да играем още по-добре. Ако това не се случи през тази година, то ще стане съвсем скоро. Аз наистина съм убеден в това, което правим в този клуб", завършва Роджърс.
- Слот: Липсва ни ефективност пред гола през целия сезон
- Ливърпул свика извънредна среща за бъдещето на Слот след тежкия разгром
- Клоп: "Анфийлд" ми липсва
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
- Собослай: Липсваше ни характер срещу Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Журналиста взел интервюто: А дали ще съм жив до тогава?
Сега сериозно - Аз лично виждам като основни претенденти Манчестър Сити и Челси ,докато Ливърпул ,Арсенал и МЮ могат да се прокраднат ,така както го направи Ливърпул през миналия сезон .