Венгер: С Ван Гаал Юнайтед ще се върне в борбата за титлата
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели, че Манчестър Юнайтед ще се върне отново в борбата за титлата през следващия сезон, благодарение на това, че Луис Ван Гаал пое треньорския пост в "червените дяволи". Според Венгер холандският специалист притежава нужните качества, които биха върнали Юнайтед на подходящо им място в класирането.
"Той вероятно ще бъде фантастичен мниджър във Висшата лига. Харесвам начина, по който Ван Гаал взима решения. Сигурен съм, че Манчестър Юнайтед отново ще бъдат претенденти за титлата през новия сезон, което ще направи първенството още по-интересно. Той може да победи Арсенал, но ще трябва да мине през Челси, Манчестър Сити и Ливърпул. Определено това ще бъде доста интересен сезон," заяви Венгер.
- Манчестър Юнайтед готви сензационен удар за двама от Форест, но Сити дебне
- Карагър: Ман Юнайтед почти сигурно ще завърши в топ 5
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Невил: Юнайтед не трябва да спира търсенето на нов мениджър
- Каземиро обмисля трансфер в МЛС
- Ван дер Сар потвърди: Два пъти водих разговори за завръщане в Ман Юнайтед
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
- Звезда на Ман Юнайтед остава без книжка за шест месеца
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]