Бебе иска да напусне Манчестър Юнайтед
24-годишният португалски футболист на Манчестър Юнайтед Бебе е много вероятно да се раздели с клуба през това лято, след като самия той заговори за подобно развитие. Той се присъедини към "червените дяволи" през 2010г. за сумата от 7 милиона паунда, но от самото си пристигане прекара три сезона под наем съответно в Бешикташ, Рио Аве и Пасош Ферейра. След последните си две кампании в Португалия Бебе изглежда е успял да привлече интереса на гранда Бенфика.
"Бенфика би била добра възможност за мен. Засега съм възжолил всичко на агента си. Той определено знае което е истина и кое не е. Може би ако успея да играя повече биха ме задържали в Бенфика. Това би било уникална възможност," сподели португалецът.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]