Гигс: Ван Гаал не се страхува от Манчестър Юнайтед
Вече приключилият с професионалната си кариера футболист на Манчестър Юнайтед - Райън Гигс сподели за BT Sports, че според него Луис ван Гаал не изпитва страх от предизвикателството, пред което ще бъде изправен в Манчестър Юнайтед. Както вече знаете холандецът ще поеме мениджърския пост в "червените дяволи" след уволнението на Дейвид Мойс.
"Мисля, че той притежава философия за футбола, към която се придържа. Той няма да се страхува да поеме Манчестър Юнайтед. Преди това той беше начело на огромни клубове като Барселона и Байерн Мюнхен, но разбира се според мен най-огромният измежду тях е Манчестър Юнайтед. Той умее да чака и притежава нужния опит. Няма да му бъде никак лесно, както винаги е било. Висшата лига е трудна за спечелване, но именно към това се стремим всеки път," заяви Гигс.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]