Азар планира да остане в Челси
Полузащитникът на Челси Еден Азар изключи напускане на клуба през сегашния сезон. Както е известно, старши-треньорът на ПСЖ Лоран Блан не крие своя интерес към белгийския плеймейкър. Според слуховете, шампионът на Франция е готов да вложи 61 милиона паунда за бившия играч на Лил и да го върне в Лига 1.
Еден обаче, който наскоро взе за себе си фланелката с номер "10" в Челси, не възнамерява да напуска "Стамфорд Бридж". Освен това, сега 23-годишният Азар мисли само за Световното първенство.
"Към момента искам да се съсредоточа върху Световното. Имам договор с Челси и не искам да си тръгвам от клуба. Моята цел е да се раздавам на 100% на футболния терен и това е истината. Предвкусвам пътуването до Бразилия. Остава ни един мач (против Тунис), след това ще има почивка от два дни и всичко започва", заяви Азар.
През миналия сезон Еден взе участие в 35 мача и вкара 14 гола. Освен това белгиецът бе признат за най-добър млад играч на сезона.
- Юнайтед и Челси в битка за Роджърс, Вила иска 100 млн. паунда
- Грандове дебнат талант на Челси за 30 млн. евро
- Росеньор: Паузата идва навреме за Челси след серията от загуби
- Челси обмисля Фабрегас за заместник на Росеньор
- Енцо Фернандес: Няма нищо с Реал, фокусиран съм върху Челси
- Свободно падане
- Шестима от Челси мислят за напускане, задава се сериозна лятна чистка
- Челси няма да уволнява Росеньор въпреки слабите резултати
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]