Уилкинс: Торес няма бъдеще в Челси
Бившият асистент-мениджър на Челси Рой Уилкинс оцени перспективите на нападателя на лондончани Фернандо Торес да остане в клуба. От началото на сезона испанецът вкара само 4 гола в 23 мача и през лятото е свързван с трансфер в италианския Интер.
"Торес няма бъдеще в Челси. Мисля, че времето му изтече. Ярко проявявайки се в Ливърпул, той премина в Челси, но там се играе друг футбол. Има нужда от пространство за своите пробиви, той се нуждае от това, от партньори, които да му подават топката", заяви Уилкинс.
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал няма да позволи на Челси обрат за купата
- Росеньор: Нашият отбор има дух
- Росеньор: Тактиката излетя през прозореца
- Челси победи Уест Хем, заличавайки пасив от два гола (видео)
- Милан преговаря с Челси за трансфер на защитник
- Собственикът на Челси попадна в документи по делото „Епщайн“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
:chelsea: :chelsea: :chelsea: :chelsea: :chelsea: :chelsea: :chelsea: :chelsea: