Роджърс: Чака ни много работа до края
Брендан Роджърс настоя, че Ливърпул все още не е завършил кампанията си и той очаква от своите момчета дори повече от тук до края на годината. След 24 години без титла, сега клуба е близо до нов триумф, но това трябва да стане с максимум усилие в последните 6 кръга от първенството.
"Имаме подобрения, които трябва да направим. Работим, за да поставим всичко на място, не само за този сезон, но и занапред. Процесът започна преди 18 месеца и не е приключил. За нас манталитета е да работим здраво, защото така се мечтае. Трябва да си свършиш работата, или нищо няма да стане."
- Ливърпул – Галатасарай: „червените“ търсят обрат на „Анфийлд“
- Пуснаха билетите за финалите на УЕФА 2026
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]