Ето'о иска да спечели Висшата лига с Челси
Нападателят на Челси Самуел Ето'о смята, че неговата кариера може да се смята за завършена, ако успее да спечели титлата във Висшата лига на Англия. Независимо от противоречивия си преход в Челси през лятото, камерунецът донесе полза на своя отбор, вкарвайки шест гола в 14 мача от шампионата в Премиършип.
По-рано в своята кариера Самуел спечели испанската Примера дивисион с Барселона и Серия А със състава на Интер. Сега 32-годишният нападател иска да попълни колекцията си с шампионска титла във Висшата лига на Англия.
"Имах възможност да поиграя в Испания и там победихме. Имах възможност да поиграя в Италия и там също спечелихме. Надявам се, че също така ще спечеля титлата в Англия. Мисля, че след това моята кариера може да се смята за завършена", заяви Ето'о.
- Фенове на Челси и Страсбург готвят общ протест срещу собствениците
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Челси и Ривър Плейт подготвят историческо партньорство за млади таланти
- Правителството на Великобритания предложи среща на Абрамович
- Челси пренебрегнал молбата на съдиите преди мача с Нюкасъл
- Челси търси заместник на Енцо Фернандес, три имена са в списъка
- Йоргенсен претърпя операция и ще отсъства
- Евертън може да задържи Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]