ПСЖ обмисля второ предложение за Кабай
Пари Сен Жермен не се е отказал от идеята си да привлече полузащитника на Нюкасъл Йохан Кабай. Както е известно, вчера английският клуб отклони предложение на парижани в размер на 14 милиона паунда и даде да се разбере, че разчита да получи за играча повече от 20 милиона паунда.
Според информацията, ПСЖ има намерение да намали цената под 20 милиона паунда и да успее да се договори с Нюкасъл до закриването на трансферния прозорец.
По информация на The Guardian, Манчестър Юнайтед също разглежда възможността да привлече Кабай.
- Байерн се договори с Антъни Гордън, преговаря с Нюкасъл за трансфера
- Нотингам Форест измъкна точка срещу Нюкасъл в края
- Нюкасъл следи голмайстора на Спортинг Луис Суарес
- Анонс на 36-ти кръг от Висшата лига
- Байерн води преговори за Антъни Гордън, но цената спира германците
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Еди Хау остава начело на Нюкасъл и през следващия сезон
- Хау: Убеден съм, че ще остана в Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]