Коло Туре: Роджърс си поговори с нас на почивката
Защитникът на Ливърпул Коло Туре разказа, че на почивката в мача със Стоук Сити от 21-я кръг на Висшата лига на Англия, при резултат 2:2, в съблекалнята мениджърът Брендън Роджърс е подложил на критика играта на отбора в отбрана.
"На почивката Роджърс си поговори с нас. И ни каза правилни неща. Той знаеше, че още ще вкараме и така ще успеем, но поиска по надеждно да играем в отбрана, което и направихме. Стоук Сити разполага с футболист като Питър Крауч, той е много висок и топката през цялото време отиваше към него. Но след почивката по-добре се справяхме с тези центрирания. Освен това, знаехме, че нашите нападатели ще вкарат гол по всяко време и навсякъде, а това е много хубаво. Не е лесно да си гост на Стоук Сити, поради това е много важно, че постигнахме победа. Сега се върнахме в първата четворка и сме много доволни от това", заяви Туре.
- Робъртсън: Искам да печеля трофеи с Ливърпул
- Бомба на „Анфийлд“: Шаби Алонсо се договори с Ливърпул
- Ливърпул се свърза с агентите на Диаби
- Реал Мадрид поднови интереса си към Конате
- Робъртсън отказал на Тотнъм и останал верен на Ливърпул
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед се оплакаха от обидни публикации на AI бота Grok
- Робъртсън разкри: Аз отказах на Тотнъм през януари
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]