Демпси се върна във Фулъм
Клинт Демпси се завърна в стария си отбор Фулъм за период под наем 2 месеца от американския Сиатъл Саундърс. Официално това бе обявено от английския клуб днес. 30-годишният нападател ще опита да подпомогне старите си работодатели да избегнат битката за оцеляване в елита на Англия.
Демпси напусна Фулъм през 2012-та в посока Тотнъм след 5-годишен престой при "котиджърс". В 225 мача той вкара 60 попадения, и сега ще се надява на нов плодотворен период, следвайки примера на Лендън Донован и Тиери Анри, които се връщаха във Висшата лига под наем от Америка.
- Ливърпул у дома ще се наложи над Фулъм
- Марко Силва е наказан за критика към съдийството
- Джерард посочи ключовия мач за Слот
- Тотнъм се включва в битката за Хари Уилсън
- Пепи остава в ПСВ: трансферът във Фулъм пропадна в последния момент
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Невероятна история: дядото на звезда от Висшата лига спечели 125 000 паунда от залог 2500 към 1
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]