Роджърс: Стърлинг трябва да играе на Световното
Мениджърът на Ливърпул Брендан Роджърс вярва, че Рахим Стърлинг е подобрил драстично формата си и така може да си спечели място сред английските национали в Бразилия догодина. 19-годишният направи своя дебют за националите през ноември 2012-та в приятелски мач с Швеция, но от тогава той не е играл за Англия на Рой Ходжсън.
"Той има всяка възможност да се появи на Световната купа. Той имаше възможността да покаже качествата си в последнтие няколко седмици, така че има шанс. Когато игра за националите под 21 години той се представи много добре. Мисля, че ако погледнете англичаните, които играят при нас, имаме и Джордън Хендерсън, който показва високо ниво, както и Рахим."
"Мисля, че това е място, на което младите израстват и се развиват, а това ще помогне на Ливърпул, както и на Англия."
- Невил: Това не е стилът на Ливърпул
- Провали се трансферът на Робъртсън от Ливърпул в Тотнъм
- Слот: Някои играчи се изчерпаха
- Ван Дайк е възмутен от победния гол на Борнемут
- Слот обясни загубата
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул (видео)
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]