Кавани и Сапата не искат в Юнайтед
Нападателят на Пари Сен Жермен Единсон Кавани и защитникът на Милан Кристиан Сапата едновременно се дистанцираха от слуховете, които ги свързват с преминаване в Манчестър Юнайтед. Независимо от това, че уругваецът се премести във Франция едва през миналото лято, английският шампион следи ситуацията с бъдещето на играча и ако трябва да се вярва на различните спекулации в медиите, през януари "червените дяволи" готвят оферта за Кавани. Агентът на нападателя обаче заяви, че клиентът му няма никакво намерение да сменя клубната си принадлежност.
"Нищо не назрява в това отношение. Той остава в Париж и няма да ходи където и да е било", заяви агент Клаудио Анелучи.
Съгласно последните съобщения в пресата, Юнайтед възнамерява да привлече 27-годишният Сапата, който внимателно е следен от Фил Невил, а снощи срещу Рома направи поредният си добър мач. Кристиан също няма намерение да сменя своя тим.
"Нищо не знам по въпроса. Просто мисля за Милан и нищо повече. Контрактът ми е до 2016 година и искам да остана тук", заяви Сапата.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]