Уокър се надява Таунсенд да продължи формата си
Кайл Уокър заговори за колегата си от Тотнъм Андрос Таунсенд, който успя да вкара красив гол в дебюта си за националния отбор на Англия снощи - в победата с 4:1 над Черна гора. Десния бек на шпорите се надява бъдещето на Таунсенд да му донесе още повече успехи и той да продължава в този дух развитието си.
"Андрос живее, диша, спи и яде за футбола. Цялата му работа и отдаденост се проявиха в тази вечер и дано това да е голямо стъпало в неговото развитие - той ще постигне големи неща. Аз и Дефоу му се скарахме по-рано, че не стреля от дистанция. Той добре прие критиката ни и това се видя. Освен, че ми е приятел, аз мога да заявя, че това е началото на голяма кариера."
Уокър си изкара жълт картон за влизане срещу Йоветич в снощния мач, а това ще го изкара от мача с Полша във вторник:
"Искам да играя на Световното. Искам да съм част от този отбор. Разочароващо е за мен, че си изкарах толкова глупав жълт картон, но момчетата ще вземат победата във вторник, а аз ще ги подкрепям."
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Кудус с нов проблем, Де Дзерби започва в Тотнъм с кадрови трудности
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]