Страмачони може да оглави Съндърланд
Ръководството на Съндърланд започна разглеждането на възможността да привлече на поста старши-треньор на отбора Андреа Страмачони, научи FUTBOL TV от свои източници. Италианският специалист е без работа от март 2012, когато бе уволнен от Интер. В момента Страмачони е безработен.
Както е известно, в неделя вечер ръководството на "черните котки" уволни Паоло Ди Канио, след като воденият от него отбор загуби мача си с УБА и след пет кръга във Висшата лига Съндърланд има в своя актив само една точка.
- Калъм Уилсън: Голът срещу Арсенал трябваше да бъде признат
- Ман Юнайтед е все по-близо до назначението на Карик
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Гуардиола: VAR е като хвърляне на монета
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Саутхемптън сломи Мидълзбро след продължения и е на финал в плейофите
- Гуардиола: Не можем да контролираме Арсенал, трябва да мислим за себе си
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]