Йън Айър: Няма да продаваме Суарес
Спортният директор на Ливърпул Йън Айър разкри, че клуба вече не е съгласен да се раздели с нападателя си Луис Суарес. Както знаете уругваецът е обект на засилени спекулации, след като самия той заяви, че желае да играе в Шампионска лига. До момента Арсенал е освен претендент за неговия подпис, но изглежа, че ръководството на мърсисайдци са взели друго решение.
"Ситуацията със Суарес остава същата. Никога е нямало намерение да продаваме Луис. Получихме две отделни предложения за него, но и двете ги отхвърлихме. Луис остава играч на Ливърпул, като в момента е с останалите си съотборници в Тайланд," коментира спортният директор на английския тим.
- Ливърпул започна преговори за таланта на ПСЖ Ибрахим Мбайе
- Ливърпул започна официални преговори с ПСЖ за Брадли Баркола
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Ливърпул не смята да се разделя с Коди Гакпо
- Собослай посочи големия проблем на Ливърпул преди новия сезон
- Ираола успокои феновете на Ливърпул за Фримпонг
- Ливърпул не се отказва от Къртис Джоунс, възможен е нов договор
- Лийдс направи зрелищен обрат от 0:2 срещу Ливърпул в контрола
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]