Съдия-изпълнители дирят Бебе от Манчестър Юнайтед
Събирачи на данъци посетиха тренировъчната база на Манчестър Юнайтед в опит да открият португалското крило Бебе, което прекара последния сезон под наем в Рио Аве, но опитът им бе неуспешен. Мениджърът Дейвид Мойс отново ще има проблеми със свой футболист, след като и главоболията около Уейн Рууни не стихват.
Първоначално съдия-изпълнителите се явили и настояли да говорят с Бебе, но охраната на комплекса не им позволила да вършат работата си. След час обаче заедно с полицията съдебните лица били въведени да търсят 23-годишния Бебе.
Според непотвърдена информация от Goal.com Бебе е бил измъкнат от приятели в багажника на автомобил от базата.
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Фарке: Смелостта ни донесе победата на „Олд Трафорд“
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]