Тим Крул няма намерение да отива в Арсенал
Вратарят на Нюкасъл Тим Крул отрече появилите се спекулации свръзващи го с евентуално негово преминаване на Арсенал през следващия сезон. Националът на Холандия в момента се възстановява от травма в рамото, но реши да увери феновете, че няма никакви намерения да напуска свраките през това лято.
"Нямам намерние да напускам Нюкасъл. Ще бъде възстановен напълно за старта на сезона срещу Манчестър Сити, като ще се опитам да взема участие в някоя от приятелските срещи с цел да се върна към предишната си форма," сподели Крул пред журналисти.
- Матиас Яйсле подписа договора си с Нюкасъл
- Нюкасъл ще подпише с 24-годишен ас, докато планира преустройство след бурен период
- Бруно Гимараеш се сбогува емоционално с Еди Хау, трансферът му в Арсенал изглежда все по-близо
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Нюкасъл ще плати 11 милиона евро за треньора Матиас Яйсле
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
- Еди Хау сам е решил да напусне Нюкасъл, раздялата е била емоционална
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]