Венгер: Ако исках да съм в ПСЖ, щях да съм там
Наставникът на Арсенал Арсен Венгер смята, че стабилността може да помогне на "топчиите" да сложат край на осемгодишната суша без трофеи. В момента "артилеристите" са на предсезонна подготовка в Индонезия и именно там ще изиграят няколко контролни срещи. "Надявам се, че ще се възползваме от нашата стабилност през сезона", отсече френският специалист.
"Това, което е разочароващо за мен е, че не успяхме да дадем на феновете, това, което не очакваха. Но сега сме в позиция, в която можем да се конкурираме за титлата отново. Нашата цел е да се възползваме от празнотите в Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед и Челси".
"Аз съм ангажиран да остана дълго в клуба, разговарял съм с изпълнителният директор Иван Газидис. Преговорите минаха добре и това не е проблем. Моето бъдеще ще зависи от това колко добре се справям. Не предполагам, че винаги ще остана тук".
"Хората винаги са ме свързвали с Пари Сент - Жермен, защото аз съм французин. Ако исках да отида там вече щях да съм в Париж. Но моето сърце казва, че аз принадлежа на Арсенал", завърши 63 - годишният специалист.
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал не преговаря с Тонали
- ВЛ присъди на Мадуеке втория гол на Арсенал срещу Лийдс
- Защо Арсенал спечели по-малко от Ман Сити и Ливърпул в ШЛ?
- Арсенал няма да позволи на Челси обрат за купата
- Зинченко напусна Арсенал и премина в Аякс
- Артета ще бъде уволнен, ако Арсенал не спечели Висшата лига